Grandbazaar after Corona Virus – Corona Virüs Sonrası Kapalı Çarşı – İstanbul JourneyRight here is your Istanbul Information. I am Berat. I am making movies about Istanbul. I journey the world and make journey movies everywhere in the world. Istanbul is considered one of my favourite cities on the planet. Once we say the place to see in Istanbul, one of many locations that involves our thoughts is the Grandbazaar.
On this video I confirmed you the grandbazaar after corona virus intimately and I’ll proceed to point out you what to do in Istanbul.

İşte İstanbul Rehberiniz. Ben Berat. İstanbul hakkında videolar yapıyorum. Dünyayı dolaşıyorum ve tüm dünyada seyahat videoları yapıyorum. İstanbul dünyadaki en sevdiğim şehirlerden biri. İstanbul’da görülecek yer dediğimiz zaman aklıma gelen yerlerden biri Kapalıçarşı.
Bu videoda measurement corona virüsünden sonra kapalıçarşıyı detaylı olarak gösterdim ve İstanbul’da ne yapacağınızı göstermeye devam edeceğim.

Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak abone olabilirsiniz.
You may subscribe to be notified of latest movies
https://www.youtube.com/beratyuksel/?sub_confirmation=1

İstanbul Tarihi Yerler | Istanbul Historic Locations : https://bit.ly/2y8Tour
İstanbul Tarihi Müzeler | Istanbul Historic Museums : https://bit.ly/3dQHHHP
İstanbul Tarihi Camiler | Istanbul Historic Mosques : https://bit.ly/3bHoO8F

Sosyal Medya
https://www.fb.com/istanbulltravel

https://www.instagram.com/istanbultravel_

Benimle İletişime Geç – Contact with me : [email protected]

Hey guys! My title is Berat YÜKSEL, I make journey movies to billions of viewers on İnstagram and YouTube aiming to encourage younger adults to journey,I’m planning to go to each nation if I’ve that probability!

My movies are like telling distinctive tales in regards to the istanbul journey weblog 2020,istanbul journey information, istanbul journey video,the way to journey istanbul,istanbul journey value,istanbul metropolis journey,istanbul journey weblog,tradition and anything I discover attention-grabbing on the street. Additionally, you will discover tons of journey suggestions, hacks and recommendation.

Thanks for watching my movies, and please do not hesitate to succeed in out with any journey questions you could have.

Journey with me!

Hey Millet! Benim adım Berat YÜKSEL , gençlere seyahat etmeleri için ilham vermek amacıyla İnstagram ve YouTube’da binlerce izleyiciye seyahat videoları hazırlıyorum, eğer şansım olursa her ülkeyi ziyaret etmeyi planlıyorum!

Videolarım, istanbul seyahat blogu 2020, istanbul seyahat rehberi, istanbul seyahat videosu, istanbul’a nasıl seyahat edileceği, istanbul seyahat maliyeti, istanbul şehir seyahati, istanbul seyahat blogu, kültür ve yolda ilginç bulduğum her şey hakkında olacak. Bir zaman sonra videolarım İstanbul ile sınırlı kalmayacak. Ayrıca seyahat için tonlarca ipucu ve tavsiye bulacaksınız.

Videolarımı izlediğiniz için teşekkürler. Lütfen sorularınız için çekinmeden bana ulaşın.

Benimle seyahat edin!

source